Úvod » Polabská liga 2017

Sokol Kostomlaty-Sevak Velim 2017

publikováno 10.08.2017

4 : 0

Do Kostomlat k velkému překvapení dorazila ze Sevaku Velim dvě plná auta a jeden cyklista, což slibovalo lítý boj s velkým výběrem výborných hráčů na střídání. Domácí zajistili perfektní počasí /jako vždy/, malé občerstvení a počet hráčů pouze pět /z toho jeden toho dne nehrající trenér Rudolf /. První domácí dvojice Dana s Hynkem celkem rychle zdolala Václava s Vlastou 13:3. Druhá dvojka Jarča s Alenou proti Haně a Vlastovi hrála o mnoho déle. Do sedmi bodů domácí pouze trpělivě dotahovaly, čtyřkou si udělaly náskok a soupeře pustily pouze na devět bodů. Další výhra domácích 13:9. Za domácí statečně nastoupila Dana proti Milanovi. Hned se ujala značného vedení,  Milan svoji bojovností stahoval, ale pouze na sedm bodů. Dana zaslouženě vyhrála 13:7. Závěrečné trojky Jarča, Alena a Hynek proti Haně, Růže a Vlastovi už jen potvrdili svoji momentální převahu a zvítězli 13:7.

FOTO:  http://petkostomlaty.rajce.idnes.cz/2017-08-08_Sokol_Kostomlaty-Sevak_Velim_2017-2/