Rekapitulace roku 2023

publikováno 14.01.2024

Jak se nám dařilo

Rekapitulace roku 2023

Jaký vlastně byl?  Jak to ve sportu bývá něco se povedlo a něco méně. Tak tedy naše umístění  na MČR .

MČR mix     –   Jarda +  Alena                               7.místo

MČR 55+     -    Jarda, Alena, Míla, Tonda            8. místo

MČR 3x3     -   Jarda + Alena + Míla                  12. místo

Přehled na turnajích Čapku jsem udělala pouze postupující do šestnáctky a počet odehraných turnajů.

Jarda   8x  /18/,  Alena 6x  /18/, Jaroslava  2x  /10/, Míla 1x  / 7/ , Josef  0x   /5/, Hana 1x /7/,

Petr 1x    /7/, Tonda 1x  /4/,  Zdenka 2x /5/, Ruda nehrál vůbec.

V Polabské lize jsme opět obsadili 2. místo.  No a ted´ malé vysvětlení – co to jsou obročáci: to jsou kluby, které se jeden rok probojují z 1. ligy do Extraligy mezi 8 nejlepších klubů v republice, tam neuspějí a další rok se to opakuje.  Takže Extraligu hrajeme ob rok. Letos si dáme 1.ligu. V okolních menších turnajích se nám vedlo o hodně lépe a 5x jsme byli na bedně. V loňském roce nás hodně poznamenala nemocnost pěti členů, tak snad bude letos menší. I tak si myslím, že naše výsledky nejsou vůbec špatné. Náš druhý ročník zimního turnaje  O sněhovou vločku bude na přelomu února a března,  pozvánka bude na facebooku Sokol Kostomlaty. Přihlásit se pak může každý, kdo si to chce třeba jen zkusit.

Vaníčková Alena