KRKONOŠSKÝ ZIMNÍ POHÁR 2024

publikováno 22.01.2024 (aktualizováno 11.02.2024)

divadelní klub

Druhý hrací den byl pro nás opravdu náročný. Hrát proti hráčům jako Srnský, Vedral, Zdobinský, Bartoš Bílek …bylo těsně nad naše momentální síly. Ale prohry většinou o jeden či dva bodíky, neměli to úplně zadarmo. Příští týden si zahrajeme B—turnaj.

KRKONOŠSKÝ ZIMNÍ POHÁR 2024 – petkostomlaty – album na Rajčeti (idnes.cz)

V divadelním klubu bylo moc příjemně vytopeno a po zimní minipřestávce byla nálada super.  Hráli jsme pod názvem Kostochrup /Kostomlaty+ Chrupek/. Ze šesti zápasů, jsme 4 vyhráli a dva prohráli.  Ze základní skupiny se nám podařilo postoupit z druhého místa.  4.2. hrajeme o postup do finále. Bude to náročné, domácí tam trénují celou zimu a my za pecí.......

Díky onemocnění poloviny týmu - Vilém, Janina - jsme další boje vzdali, co naděláme:-(